Orbán Viktor a fidesz raja
1031 ·±í 2020-11-24 22:299Xר°ü°×°
Elbaszott egyenlettel kezdte Orbán szerint a Fidesz generációs megújulása jól halad, szépen jnnek a fiatalok támogatónak, képviselnek, vagy éppen miniszternek, a Fidesz pedig a politika világában szokatlanul rendezett állapotban van. Ezután elmondta, amit már tbbszr is: a Fideszben az az klszabály, ha valaki nagyon akar egy pozíciót, akkor azt semmiképp nem kaphatja meg. Mert a sóvárgás vége csak bukás lehet; politikai, szakmai de leginkább emberi, mondta Orbán. A legfontosabb szabály, hogy itt munkát osztanak, nem pozíciót, de fként nem hatalmat, mondta.
Ezután sszefoglalta a Fidesz programját: "demokrácia igen, liberalizmus nem". s ehhez Orbán szerint két rendszerváltás után jutottunk el: "az elsvel a szovjet világot szüntettük meg", mondta, a másik pedig gyakorlatilag a 2011-es Alaptrvény elfogadásakor trtént meg, ami a Fidesz trténetének is csúcspontja. Ebben pedig fontos szerepe volt az akkori, késbb megbukott kztársasági elnknek, Schmitt Pálnak kankan下载下 好帖子,支持楼主 好贴必须支持 bfnkjnkjnl k, 看看有用没